Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 İntercooler ve oil cooler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R53 İntercooler ve oil cooler

Yine kafama bişeyi takıp gecemi gündüz ediyorum bi fikir verin bakalım arkadaşlar. İntercooler konusunu son zamanlarda kafama çok takar oldum bikaç marka model sürekli karşıma çıkıyor bunlardan en çok rastladığım ve çok arkadaşında söylediği gp intercooler en fatydalı deniyor.Bunlara ek olarak forge grs alta diğer rastladığım cooler lar bunlar. Sizce bu markalardaki intercooler lar almaya değermidir eğerki alınıcak olunsa türkiyede bulmak mümkünmüdür.

Bir diğeride oil cooler kafama takıldı takıldıktan sonra yağ basıncının düştüğünü söyleyene rastadım bu durumu yaşayanlar bilenler varmıdır .
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

R53lere yurtdisi forumlarda grs ve gp intercooler cok tavsiye ediliyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      R53lere yurtdisi forumlarda grs ve gp intercooler cok tavsiye ediliyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
      Gp/jcw intercooler için epeyce pozitif yorum a rastladım grs markasındada bikaç farklı sistem yapmışlar görünüşleri delice faydalı olur görüntüsünde
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Kağan Aydın kullanıyor GP Intercooler, bildiğim kadarıyla gayet memnun.

Yorum Yap

Aren gp intercooler kullaniyordu. Aydigi gucu, gidisini biliyorsun adminim ucuz yollu ve verim olarak gp oneririm
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

gp cooler öneririm. ulaşma imkanınız varsa grs derim ben gp kullanıyorum uzun süredir memnunum. fakat facebookta bir garajı takip ediyorum mini garage diye sanırım arabamı satmazsam alabilirim. harika bi projeye girişmişler interi tampona almışlar bi bakın insanın aklını felaket çeliyor

Yorum Yap

Minigarage a fazla takilmayin derim.. fazla custom takiliyorlar GRS front mountlarida basarili ancak stroker veya turbo projelerinde kullaniyorlar.. chargerda LAG yapiyor diye soylentisi var

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Minigarage a fazla takilmayin derim.. fazla custom takiliyorlar GRS front mountlarida basarili ancak stroker veya turbo projelerinde kullaniyorlar.. chargerda LAG yapiyor diye soylentisi var
                Kekut LAG ? bir açıklama alabilirmiyim
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Kekut LAG ? bir açıklama alabilirmiyim
                  ufak gecikme yaşanıyor, geç tepki veriyor manasında abi hani counter oynardık ya eskiden, internet yavaşladığında "LAG var amk" derlerdi

o tarz

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    ufak gecikme yaşanıyor, geç tepki veriyor manasında abi hani counter oynardık ya eskiden, internet yavaşladığında "LAG var amk" derlerdi

o tarz
                    Hahahahah ben oynamadım len onu ben o oyunlardan büyüğüm ben anca street fıghter oynamayı bilirim Peki bu hermodelindemi oluyormusş grs nin
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Hahahahah ben oynamadım len onu ben o oyunlardan büyüğüm ben anca street fıghter oynamayı bilirim Peki bu hermodelindemi oluyormusş grs nin
                      abi fiyatları, TR'ye gelmesi, gümrük vs +2000TL üzeri gibi.. araştırdım bir ara.
                      Bende önceki sahibi takmış sağolsun, bir verimsizliğini görmedim Kendi heatshield'ı falan mevcut güzel bir sistem bnce. Front mount'a falan gerek yok zaten fiyat olarakta uçuktu. İstersen Luai ile de görüş. Galiba GRS Aldı o da GP'ye. Maliyeti vs. ilk ağızdan öğrenmen daha iyi olur.

Bnce uğraşma GP al devam et

Yorum Yap

intercooler eski konularda konuşulmuştu hatta link eklemiştim oraya yurtdışında birçok markayı deneyen birisi konu açmıştı.. alta çöp, forge eh işte, gp mantıklı, grs başarılı
                        maddiyata bağlı, imkan varsa grs alınabilir veya benim bir türlü girişemediğim çılgın proje water to air coolera çevirilebilir ki birçok şartta en verimlisi olacaktır bence.. ama gündelik kullanımda dur kalk trafikte veriminin bayağı düştüğünü yazanlar da var.. en mantıklısı fiyat/perf olarak gp cooler..
                        front mount ile uzun zamandır uğraşan var ama basınç fazla düşüyor,lag oluyor ve kaza barını ön paneli kesmek gerekiyor gündelik kullanım, orjinal sc için mantıksız.. rotrex vb uygulamalarda sc boynuzlarını da iptal ederek verimli bir sistem kurulabilir..

oil cooler da zamanında çok araştırdım ama gerek yok diyebilirim bence.. olursa fena olmaz ama zaten birçoğumuz oil coolera ihtiyaç duyacak kadar uzun süreli sıkıştırmıyoruz arabayı.. motul 15-50 yağ tavsiye ederim istanbul parkta bile 110 dereceleri geçmedi sıcaklık.. eğer oil cooler yapılacaksa da hesap kitap işi düzgün yapılmalı herhangi birşeyi alıp takayım ile olacak iş değil, yağ basıncı çok düşebilir..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X