Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Android Teybim her açtığımda kendini sıfırlıyor...

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Android Teybim her açtığımda kendini sıfırlıyor...

Arkadaşlar teybi taktırdım ama şöyle sorunlarım var

1- Her kapatıp açtıgımda tarih-Saat-radyo kanalları ayarlar vs kendini sıfırlıyor...
    2- Teybi açtıgım anda ekran güzel yanıyor ama 1 saniye sonra belki bir saniyede değil hemen soluyor... Ayarlardan sonuna kadar açsamda soluk kalıyor... Neden anlamadım.. videoda çok dikkat ederseniz teybi açtıgım anda ekranın hemen kısıldıgını görürsünüz.

Orjinal teybi sökünce normal kontaktan teybe gelen akım kesildi.. Araç korumaya aldı herlade teybi göremeyince... Bizde normal düz akım çektik araçdan... Bu sebeptende alet hiç kapanmıyor.. Kapanıyor ama uyku modu gibi birşey sabah düğmeye bastıgım anda açılıyor.. Akümüde bitirebilir... Tabi orj teybi sökünce park asistanı , uyarılar da ses gelmiyor... Şimdi bir parça buldum canbus mı ne deniyor adını unuttum onu aldım , sokete takıcaz sanki teyp varmış gibi yanıltıcak aracı o taktıgım parçadan da uyarı seslerini alıp teybe giricem tekrar park asistanı vs çalışıcak(mış) bakalım bu hafta taktırırım ama şu android teybin saat tarih vs bütün ayarları sıfırlaması can sıkıyor.

Sabah bir video çekmiştim ilk çalıştırmam aracı yeni bindim görüldüğü üzere herşey sıfırlanmış...

Hazırlanıyor...
X