Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aux girişi olmayan 2005 model cooper da baska aygıttan muzik dinleme imkanı var mı?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• c.A.n
    yanıtladı
    Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    bol bol mp3 cdsi doldurcaz o zaman, mp3 çalıyor değil mi
    Benimki çalmıyor valla, çalsa hiç girişmem aux falan

Bir yorum yaz:

• DeNNis
    yanıtladı
    bol bol mp3 cdsi doldurcaz o zaman, mp3 çalıyor değil mi

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    mp3 çalardan dinlerken ses kalitesinde düşme oluyor mu ? araçta herşeyden memnunum sadece ses kalitesi hariç. harman kardon seçsinler diye standart hoparlörleri öldürmüşler resmen
    Baya ciddi sekilde duser ne yazikki. Cunku sesi siradan bir kablo tasiyor ve en az 2 tane ek yerinden geciyor. Kayip cok fazla..

O yuzden USB girisi olan arkadaslarin iPhone'u bile olsa USB bellekten dinlemelerini tavsiye ederim.

Hem kablo karmasasina son verir

via Tapatalk 4

Bir yorum yaz:

• c.A.n
    yanıtladı
    Evet ben belirtmedim moral bozulmasın diye ama aux aracılığıyla müzik dinlerken ses seviyesi ve kalitesi CD'ye göre düşüyor maalesef. Bende ses sistemi olmasına rağmen Aux'tan dinlerken tatmin olmuyorum.

Bir yorum yaz:

• DeNNis
    yanıtladı
    mp3 çalardan dinlerken ses kalitesinde düşme oluyor mu ? araçta herşeyden memnunum sadece ses kalitesi hariç. harman kardon seçsinler diye standart hoparlörleri öldürmüşler resmen

Bir yorum yaz:

• c.A.n
    yanıtladı
    Ben telefondan veya mp3 çalardan aux kablosu aracılığıyla dinliyorum. Bazen telefon hem şarj hem aux kablosu takılı oluyor, küçücük arabanın içinde kablo kıyamet modunda geziyorum

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    Bir aux kablosu ve ipod ile isiniz hallolur ama baska yolunu bilmiyorum.

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Kolay bir yol olduğunu sanmiyorum. En basiti telefondan aux cikisi yapmak olur.

via Tapatalk 4

Bir yorum yaz:

• DeNNis
    yanıtladı
    sadece aux girişi olan R56da usb'den mp3 dinlemek için ne yapabiliriz ?

Bir yorum yaz:

• Yekta
    yanıtladı
    bu amca biraz fazla uğraşmış ama örnek olsun sökmeden de yaparım ben sana sıkıntı yok

http://www.minicarparts.net/Instruct...structions.cfm

buda pdf i

http://www.minimania.com/pdfile/NMI7647_INSTR.pdf

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Resim paylas conem anlamadi ben

Bir yorum yaz:

• Yekta
    yanıtladı
    sen 2. yi al kanka montajı çok basit
    direksiyon alt kaplaması sökülüyor, teybin önden bakarken sol arka üst köşesinde soket yuvası var direk oraya oturuyor.. kabloyu da istediğin yere uzatabilirsin, torpido tarafına direksiyon altına veya benim yaptığım gibi vites körüğünün önüne.. ben oraya gizledim orada bi kapak var direk alttan teybe ulaşan ve üzerinde ızgara da var boşluklu ordan geçirdim kablonun ucunu kullanacağım zaman çekiyorum diğer zamanlarda iç tarafa tepiyorum ortada da sallanmıyor aux kitindeki uç dişi zaten, istediğin bir yere delip sabitleyedebilirsin ara kabloyu söküp takarak kullanabilirsin..
    arkalarda kalmış ama yazayım yine de fm transmitterlara boşuna para vermeyin istanbulda boş frekans yok hüsran olur

Bir yorum yaz:

• seccop
    yanıtladı
    Kanka sanırım teybe arkadan monte edılıyor

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    malumunuz gırtlak dolu r56'dan sonra GP alınca biraz garipsedim, değil aux girişi Torpido bilem yok hahahah

ben bu Business teype USB taktırmak istiyorum, Outmotoring'de bu parçayı buldum ;

https://www.outmotoring.com/gen-1-mi...in-module.html
    https://www.outmotoring.com/mini-coo...p3_hookup.html

neresine takıcam nasıl yapıcam ? kullanan bilen arkadasımız var mı ?

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Biraz elektrikten anlayan bir ustanız varsa internette aux kablosunun nasıl yapılacağının detaylı resimle anlatıldığı forum konuları var. Ben zamaın kendi arabama kendim yapmıştım 3-4 senedir hala kullanılıyor. Maliyetide 10 TL tutmaz

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X