Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Farklı Bir Araç Sorgulama :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• keremc27
    yanıtladı
    Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Arkadaşlar vergisiydi benziniydi bakımıydı derken bu araçtan soğudum. Hadi benzin neyse çünkü az km yapıyorum (ayda 500 civarı) ama ben öyle sürekli serviste yatan bi arabayla hiç uğraşamam.

Artık başka alternatifler üzerinde duracağım veya bekleyeceğim. Yorumlar faydalı oldu teşekkürler herkese.
    hakkına hayırlısı umarım istediğin güzel bir araç alırsın talha

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Arkadaşlar vergisiydi benziniydi bakımıydı derken bu araçtan soğudum. Hadi benzin neyse çünkü az km yapıyorum (ayda 500 civarı) ama ben öyle sürekli serviste yatan bi arabayla hiç uğraşamam.

Artık başka alternatifler üzerinde duracağım veya bekleyeceğim. Yorumlar faydalı oldu teşekkürler herkese.

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    biz neciyız looo antalya'dan arac alacaksanız beni bulacaksınızn kaporaya gerennnnk yok başkan
    Sen bana hic yuz vermiyon, ben de korkuyom sana bulasmiyom. :-)

P.s: saka tabee. Ankara daki ve Antalya daki Pacemanlerin ikiside normal ekranli cikti. En azindan ic acim azcik gecti...

Wish
    En son düzenleyen WISHMAN; 21-02-14, 19:02.

Bir yorum yaz:

• keremc27
    yanıtladı
    bende aynı aracın 4.4 v8 i var normal ve sakın kullanımda 14 litre civarı yakıyorsun,ama hırcınlasırsan 18 ila 20 litreyi görebilirsin. yalnız söyle bir durum var talha supercharged lar normal 4.4 v8 ve 2.7 tdi lara göre mekanik bakımından cok daha masraflı oldugunu biliyorum,çünkü bende zamanında SC lere bakmıştım ama range konusunda kime danıştıysam tavsiye etmemişti o bakımdan 4.4 v8 e yöneldim.

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    RR S SC bir arkadaşımda vardı uzun süre bindi dip not: benzinlikleri var

En son çok yaktığı için sattı sıkldı satması inanılmaz zor Talha uzak dur Land Rover alıcaksan TD4 Discovery al çok mutlu olursun

Ayrıca , araçların greymarket olması zamanında ülkeye düşük fatura yada eksik donanım gösterilerek sokulmuş araçlarda yeni kanuna göre 2012 Aralık ayından öncekilere bir işlem uygulanmyacak , geçenler geçti artık ama 12 aralık sonrası grey market tabir edilen bayi dışı ithalatlarda mutlaka gümrük vergisi ödendisi ve araç bedeli faturasını görün ,

bazı uyanıklar aracın bedelini tam tutup düşük ÖTV ödeyebiliyor sizde gümrük ödendisini görmeden sadece araç bedelinin olduğu faturaya bakıp aldanıyosunuz mutlaka ama mutlaka 2 faturasınıda isteyin ,

Ayrıca araçların senelik vergilerini de bu tarz modeli eskimiş ve kasko bedelinden % olarak hesaplandığında aşan araçlar beyan ile bir alt dilimden ödeyebilirler ,

bu konularda sorusu olan merak ettiğiniz bir şey varsa sorun arkadaşlar seve seve yardımcı olurum
    Teşekkürler.2012 aralık olayını bilmiyodum. o zaman vergi ile ilgili bir derdi olamaz.

Ya bu araç bu kadarmı fazla yakıyor adam 0,60 km de yakıyor yazmış.Benimkide 0,55 yakıyor.

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
    120.000 TL istiyorlar.
    Beyaz renkte maalesef. Ama guzel gozukuyor.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman
    o beyaz aracı biliyorum hatta en son 105 e bırakmıştı ama o kombinasyonda bir araç düşünmüyorum.

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    biz neciyız looo antalya'dan arac alacaksanız beni bulacaksınızn kaporaya gerennnnk yok başkan
    Nihat MINI saatin yoksa olmaz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• NHT39
    yanıtladı
    Merhaba Talha;

Dun duzenli olarak takip etmedigim halde bir sekilde Sahib sitesine girdim. Orda karsima 11.000 KMde Istanbul'dan bir CM JCW cikti.
    120.000 TL istiyorlar.

Bir bak derim.

P.S: Ben de kendime 700 KMde Antalya'dan bir Paceman buldum, 102,500 TL. Mavi. Cok kotu icim yandi. Az kalsin Adminim Gokhan ucaga atlayip gidip kapora verecekti.

Wishman

Wishman

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Merhaba Talha;

120.000 TL istiyorlar.

Bir bak derim.

Wishman

Wishman
    Beyaz cm borusan test arabasiydi, feneryolundan birine satildi hergun goruyorum.
    Ankaradaki Paceman guzel xenonlu falan

Bir yorum yaz:

• ARENIMO
    yanıtladı
    RR S SC bir arkadaşımda vardı uzun süre bindi dip not: benzinlikleri var

En son çok yaktığı için sattı sıkldı satması inanılmaz zor Talha uzak dur Land Rover alıcaksan TD4 Discovery al çok mutlu olursun

Ayrıca , araçların greymarket olması zamanında ülkeye düşük fatura yada eksik donanım gösterilerek sokulmuş araçlarda yeni kanuna göre 2012 Aralık ayından öncekilere bir işlem uygulanmyacak , geçenler geçti artık ama 12 aralık sonrası grey market tabir edilen bayi dışı ithalatlarda mutlaka gümrük vergisi ödendisi ve araç bedeli faturasını görün ,

bazı uyanıklar aracın bedelini tam tutup düşük ÖTV ödeyebiliyor sizde gümrük ödendisini görmeden sadece araç bedelinin olduğu faturaya bakıp aldanıyosunuz mutlaka ama mutlaka 2 faturasınıda isteyin ,

Ayrıca araçların senelik vergilerini de bu tarz modeli eskimiş ve kasko bedelinden % olarak hesaplandığında aşan araçlar beyan ile bir alt dilimden ödeyebilirler ,

bu konularda sorusu olan merak ettiğiniz bir şey varsa sorun arkadaşlar seve seve yardımcı olurum
    En son düzenleyen ARENIMO; 21-02-14, 14:05.

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Merhaba Talha;

120.000 TL istiyorlar.

Bir bak derim.

Wishman

Wishman

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Arkadaşlar herkese yorumları için teşekkür ederim.

Normalde 1-2 yaşından ve 10-15 binden fazla araç almam ama malum ülkemizde 2013 yılı boyunca sadece 15 CM JCW(kaynak borusan) satıldı ve bunların arasında benim istediğim kombinasyonlarda ( siyah gövde kırmızı tavan) olan araç tahminim en fazla 4-5 tanedir. Durum böyle olunca artık bir B planı bulmalıyım diye düşündüm.

Ama yine de umutsuz olmaya gerek yok çünkü acil bulsam da alsam gibi bir durumda da değilim. Gerekirse 1 yıl da beklerim.

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    O vergiyi verip bir de eski RR alınmaz air suspension + difransiyel vs vs devamlı problem devamlı masraf biz bıktık valla

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Sport SC evlat olur senin ufakliga kardes Ahahahahaha

Bir yorum yaz:

• bylo27
    yanıtladı
    bence tercih budur
    http://www.sahibinden.com/144629230

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...