Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

çift renk // ruhsat

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Birde kişi sayısı çıktı şimdi

Bir yorum yaz:

• Yeşil R53
    yanıtladı
    Gecen hafta beyaz tavanli siyah araba arkadasimin ruhsatta tek siyah renk ve 5 kisilik diye ruhsatini degistirdik! Yeni bir konu iste arkadasimin arabasida benim arabamda ruhsatta 5 kisilik ama bizim arabalar kemer uygulamasi olarak 4 kisilik bu yuzden muayene istasyonlarinda takilicaz... artik koltuk sayilarina ve ruhsata bakiyor dikkatinize sizin ruhsatlarinizda kac kisilik??

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Arkadaşlar Eğer araçlarda teknik değişiklik yani kaplama veya boyama gibi bir işlem yoksa kısa sürede halledilebiliyor ama eğer varsa muayene istasyonuna gidip orada baya bir parçalanmanız gerekecek

Bkz : Önümüzdeki hafta ben gidicem mesela

Bir yorum yaz:

• mizme
    yanıtladı
    2007 aralikta ilk mini mi aldim 2008 r56

Araci teslim almaya gittim bir bakti, ruhsatta 16o bg gozukuyor

Hemen degistirin dedim tam 1 hafta ruhsatsiz arac kullandim

Yine teslim almaya gittigimde cift renk sorunu cikti

Uzun ugras sonucu hallettim beyaz tavanla

Anlayacaginiz araclari alirken iyi incelemek lazim

Not : arac kosifler bostancidan teslim alinmistir

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Ayhanin ruhsati hazirlayan kor olmus

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Ayhan senin ruhsati hazirlayanda baya bi sasiymis yaa

Bir yorum yaz:

• AYHAN
    yanıtladı
    Benim başıma 2009 daki siyah aracımı ruhsata sarı yazmışlardı .Şaşe no falan kontrol etmiştim tamam ok ok demiştim ,sonrasında yeşilköye halısaha maçına gelmiştim dönüşte polis cevirmesine takılmıştım ön plaka yoktu önce polis aldı ruhsatı gitti bende yanına yeni araba falan filan derken ayhan ön plakan yok aracın ruhsatdada sarı napıcaz şimdi demişti
    tek renkde olsa renk önemli aman dikkat

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Arabayi ya simsiyah yada bembeyaz alin rahat edin (bkz. Haktan )

Sent from Tapatalk for Galaxy Note

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Şöyle bir durum da var sanırım, eskilerde 2008,2009'dan bahsediyorum..

çift renk diye muayeneden geçemeyen hatta aracı baglanan biliyorum. Fakat teknik belgede zaten çift renk yazdıgını güzel bir dille belirtildiğinde çok sıkıntı olmuyor. yinede yaptırmakta yarar var fakat genelde şeritlere fazlaca takılıyor bu sıra dikkat edelim.

Teşekkürler Melike

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Trafik şube ruhsatları aracın Almanya'dan gelen teknik belgesine göre çıkarıyor. Teknik belgede yazılı olan renkleri işlemek durumunda... MINI marka araçlarda trafiğe bildirilmesi gereken bir renk kodu yok. İşlemi yapan takipçinin ve memurun dikkatine kalmış.. Eğer ki 2.el ise araç , o zaman süreç iyice karışır tabi farklı yöntemleri de var. Ama trafik şube genelde teknik belgeyi görmek ister.

Bir yorum yaz:

• ALIENLOVE
    yanıtladı
    işin kolayı var alıyorsunuz mINI marka mudurlugunden ruhsatınızın fotokopisi karsılıgı gercek renk yazınızı , bu arac fabrikamızda cıkıslı kırmızı gövde siyah tavan siyah kaput seritleri ile üretilmiştir ibi birsey yazıyor, gidiyorsunuz trafige yazıyı veriyorsunuz oradaki memurun insafına kalmıs daktilo ile yazıp sitemden de duzeltir veya ruhsatın degismesi gerek deyip size bol masraf da cıkartabilir, Alin Trafigi birbirine katıp daktilo ile üstüne yazdırmıstı hem de yazı olmadan Memura arabayı anlatmıs memur da aa şu köşedeki mi biz cok begendik onu tamam ben yazarım deyip olayı halletmis hehe TR Rules diyorum.

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    izmir'i istanbulu oldugunu sanmiorm bu isin. Gumruksel bir durum bile olabilir.

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Peki Ozgorkey Trafik Bolgeye kodlari gonderdi mi?
    Ben gittigimde bilgisayarda otomatik kodlar olmadigi icin duzeltemiyoruz diye cevap almistim.
    Daha sonra aciklamalar bolumune daktilo ile duzeltme yaptilar.

Istanbul veya bir diger bolgeyi bilemiyorum ama Karsiyaka Trafik Bolge boyle bir cevap veriyor.

Wishman

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Gercekten onemli bir detay..
    Yeni arac alirken oncelikle MELIKE'den almaya dikkat edin.. yoksa yediginiz cezalarla kalirsiniz bak

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Konuk bir konu başlattı çift renk // ruhsat

çift renk // ruhsat

[SIZE=2]Değerli MINI DOSTLARI,

MINI'leriniz iki renkli olabildiği için trafik memurunun iki rengi de ruhsata işlemesi çok önemli.

Son zamanlarda pek çok sorun yaşandı. Hadi bakalım ruhsatlarımızı açalım bakalım, MINI'lerimizi üzmeyelim.[/SIZE]
Hazırlanıyor...
X