Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yağlı Çekiç

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Melih Özlem
    yanıtladı
    Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Topkapidaki haci usta cok titiz oldugundan kimseyi yetistirmemis. Hatta nlu galeriler araclarini ona getiriyorlarmis rivayete gore. Ama sanayide yagli cekic kullanmadan da yaan yerler var otoking de yapiyor sanirim

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    hacı ustaya gitmeden önce aynı gün oto kinge gittim.Onlar ztn beni hacı ustaya yönlerdirdi.oto king ufak göçükleri çektiriyo sdc.
    Aynen öyle Hacı Usta işinde çok titiz birisi. Ben sadece namını duydum birebir tanışma fırsatı olmadı

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Güzel işlemler.. Cidden sanat işi bu
    Sacla dans etmek derler eskiler bir de

Bir yorum yaz:

• Kekuti
    yanıtladı
    Güzel işlemler.. Cidden sanat işi bu

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    hacı ustaya gitmeden önce aynı gün oto kinge gittim.Onlar ztn beni hacı ustaya yönlerdirdi.oto king ufak göçükleri çektiriyo sdc.

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Topkapidaki haci usta cok titiz oldugundan kimseyi yetistirmemis. Hatta nlu galeriler araclarini ona getiriyorlarmis rivayete gore. Ama sanayide yagli cekic kullanmadan da yaan yerler var otoking de yapiyor sanirim

Bir yorum yaz:

• Melih Özlem
    yanıtladı
    Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Melihin sanırım babası bu usta yanlışım varsa sen düzelt kardeşim
    Doğru abicim bu usta benim babam Gönül isterdi ki banada öğretsin ama öğretmedi sanayide çalışmayalım diye okuyun adam olun dedi Şimdi dönüp bakıyoruz da keşke öğretseymiş, çok az kişi kaldı yağlı çekiç yapan

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Eger foto uzerindeki tarihler cekildigi gunu gosteriyorsa cogu arabanin isi ayni gun bitmis, gunler surmemis
    Evet çoğu çarpık 1 günde bitiyor. Sabahtan başlanıp akşama bitiyor. Ama Bm 1.16 çamurluğu 3 gün çekiçlendi Çarpığa göre değişmekte yani.

Evet haci usta olmali.kartini almistim ama nerde bilmiyorum.zaten kime sorsan gosteriyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Çok kırık bir usta olduğunu biliyoruz bizde. Günlerce uğraşırmış işçiliği üst seviyede tabi fiyatlarıda bayağı iyimiş

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Topkapida aktepe emrenin vabrio bmw sindeki hatalari yok etmis adam. Bana vermisti telefonu benimde bir ayinin kapima dizini koymasi sonucu hafif bir gocuk oldu 2-3te gamze var onlari yaptirmak icin gidicem ona yakin zamanda foto koyarim.

Topkapıdaki Hacı usta tektir benim bildiğim. Başka yapan varsa bilgilendirirseniz güzel olur

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Izmirde bu isi yapan var mi?
    Aslı C@N tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abi izmirde de var bu işi çok iyi yapan bir usta. Randevu ile çalışıyo ve sabah dükkana arabayı aldıktan sonra kepenkleri kapatıp çalışıyo. Ve iddaası düzelttiği yerin neresi olduğunu gösteremezmişsin ama tuzlu
    Yeni zamanda yurt dışından getirilen aletler ile boyasız düzeltme yapılıyor. Her şehirde var benim bildiğim ama yağlı çekiç var mı ben bilmiyorum. Can yazmış gerçi

Bir yorum yaz:

• C@N
    yanıtladı
    Abi izmirde de var bu işi çok iyi yapan bir usta. Randevu ile çalışıyo ve sabah dükkana arabayı aldıktan sonra kepenkleri kapatıp çalışıyo. Ve iddaası düzelttiği yerin neresi olduğunu gösteremezmişsin ama tuzlu

Bir yorum yaz:

• Musty
    yanıtladı
    Izmirde bu isi yapan var mi?

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Topkapida aktepe emrenin vabrio bmw sindeki hatalari yok etmis adam. Bana vermisti telefonu benimde bir ayinin kapima dizini koymasi sonucu hafif bir gocuk oldu 2-3te gamze var onlari yaptirmak icin gidicem ona yakin zamanda foto koyarim.

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Evet haci usta olmali.kartini almistim ama nerde bilmiyorum.zaten kime sorsan gosteriyor.

Bir yorum yaz:

• Musty
    yanıtladı
    Eger foto uzerindeki tarihler cekildigi gunu gosteriyorsa cogu arabanin isi ayni gun bitmis, gunler surmemis

Bir yorum yaz:

• ARENIMO
    yanıtladı
    Melihin sanırım babası bu usta yanlışım varsa sen düzelt kardeşim

Bir yorum yaz:

• Melih Özlem
    yanıtladı
    Aslı sander tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Mükemmel. Peki nerede bu usta?
    Ustanın yeri hakkın bilgi veremiyorum reklama girmesin diye. Dilerseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Aslı GoktugBilecen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Nesli tükendi:-))
    Tükenmek üzere dediğiniz gibi

Aslı sander tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    En üst fotoda kafası görülüyor ama
    Evet bir kaç fotoda çalışırken vardı ama sildim ben

Bunu gercekten yapan bi usta var.topkapi sanayide.30 yildir ayni dukkan.isin icinde olanlar ztn bilir.abimin bmwsinin kapisi gocmustu.avuc kdr bi gocuk ama cevresini ister istemez sekil olarak bozuyo.fiyat almaya goturmustum araci 3.500 veya 3.000 gibi bi fiyat verdi.dedim niye boyle.tirnak kdr yere 400 500 aliyoruz ztn.gelen arabalarda ztn ona gore.boyatsa deger kaybi baya olacak.o yuzden alan razi satan razi...

O ustayıda biliyorum. Hacı usta. Bir aracı günlerce ufak ufak çekiçliyor. Sadece bu işi yapıyor. Bu iş ciddi emek ve zaman isteyen bir iş
    En son düzenleyen Melih Özlem; 17-03-13, 21:49.

Bir yorum yaz:

• Talha
    yanıtladı
    Bunu gercekten yapan bi usta var.topkapi sanayide.30 yildir ayni dukkan.isin icinde olanlar ztn bilir.abimin bmwsinin kapisi gocmustu.avuc kdr bi gocuk ama cevresini ister istemez sekil olarak bozuyo.fiyat almaya goturmustum araci 3.500 veya 3.000 gibi bi fiyat verdi.dedim niye boyle.tirnak kdr yere 400 500 aliyoruz ztn.gelen arabalarda ztn ona gore.boyatsa deger kaybi baya olacak.o yuzden alan razi satan razi...

Bir yorum yaz:

• sander
    yanıtladı
    En üst fotoda kafası görülüyor ama

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    Nesli tükendi:-))

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X