Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Bakim için servis önerisi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• GOKHAN
    yanıtladı
    Aslı erturko tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Herkese selam,
    Kosifler çıkışlı R60 sahibiyim ve 26000 e geldi araç.
    Kosifler 700 tl civari bir fiyat çıkarıyor.
    Bildigim kadarıyla bu bakimda sadece filtreler değişecek. Frenler daha gider dedi çünkü.
    Daha uygun fiyatla bakim yaptiracagim bir servis öneriniz var midir?
    Tercihen Anadolu yakası.
    Tsk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aslı Alican tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    garanti sona erdiği gün AYN'ye geçiş yapacağım kesin. Garanti devam ederken nereye götürürüm onu düşünüyorum şimdi de.
    Arkadaşlar servis konusunda AYN Auto işini en iyi yapan servistir bir kere gitseniz bile bu tavsiyemizin değerini anlarsınız

Bir yorum yaz:

• MUSTANG
    yanıtladı
    yetkili servisler bazen işin suyunu çıkartmakta çok mahirler. Silecek suyu tam dolu aracı götürdüm; faturada 30 TL silecek suyu parası var. bu ne diye sorunca doldurduk diyorar. dedim zaten doluydu, neyi dolduruyorsun?kavga dövüş ödemedim. sırf garantide kalacak diye çekilir eziyet değil.
    garanti sona erdiği gün AYN'ye geçiş yapacağım kesin. Garanti devam ederken nereye götürürüm onu düşünüyorum şimdi de.

Bir yorum yaz:

• Alican
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Alican
    yanıtladı
    Kapaklar çöpte muhtemelen

Bir yorum yaz:

• erturko
    yanıtladı
    Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    maslak dusunurseniz sponsorumuz ayn auto mini konusunda cok iyidir
    Teşekkürler

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Cuma günü Avcılar Borusan'da metal sibop kapaklarımı kaybetmişler. Aracı bakıma kardeşim götürdüğü için alınca fark ettim. Açıklama olarak da kapaklar oksitlenmişti, siz çıkaramazsınız ilerde sıkıntı yaşarsınız diye biz çıkarıp plastikleriyle değiştirdik dediler Sibop kapaklarını telafi etmeyi teklif etseler de bu saatten sonra önünden geçmem.
    Madem öyle kapakları teslim etselermiş

Bir yorum yaz:

• DOA29
    yanıtladı
    Cuma günü Avcılar Borusan'da metal sibop kapaklarımı kaybetmişler. Aracı bakıma kardeşim götürdüğü için alınca fark ettim. Açıklama olarak da kapaklar oksitlenmişti, siz çıkaramazsınız ilerde sıkıntı yaşarsınız diye biz çıkarıp plastikleriyle değiştirdik dediler Sibop kapaklarını telafi etmeyi teklif etseler de bu saatten sonra önünden geçmem.
    aciklama yapilandan daha ilginc olmus gercekten

Bir yorum yaz:

• Alican
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• DOA29
    yanıtladı
    maslak dusunurseniz sponsorumuz ayn auto mini konusunda cok iyidir

Bir yorum yaz:

• erturko
    bir konu başlattı Bakim için servis önerisi

Bakim için servis önerisi

Herkese selam,
    Kosifler çıkışlı R60 sahibiyim ve 26000 e geldi araç.
    Kosifler 700 tl civari bir fiyat çıkarıyor.
    Bildigim kadarıyla bu bakimda sadece filtreler değişecek. Frenler daha gider dedi çünkü.
    Daha uygun fiyatla bakim yaptiracagim bir servis öneriniz var midir?
    Tercihen Anadolu yakası.
    Tsk

Hazırlanıyor...
X