Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R50 -R53 one, cooper, S kronik hastaliklar - kalorifer petegi sorunsalı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R50 -R53 one, cooper, S kronik hastaliklar - kalorifer petegi sorunsalı

Arkadaslar bu gune kadar 2 adet mini cooper s im oldu bircok kronik hastaligini yasadim

Bahtsizligim sayesinde bircok sorun ile karsilastim ben yasamis birisi olarak sizlere bir takim r50 kasanin hastaliklarini yazacagim,

Kalorifer petegi sorunsalinin ilk kendini gostermesi ,

1- Aracta kaloriferi actiginizda verimli bir sekilde isitmiyor ise sonuna kadar acsaniz dahi isnamiyorsaniz bu ilk belirtisidir

2- Aracin on cam rezistansindan dumanlar ufak ufak cama vurmaya basliyorsa ( dumandan cok camda buhu tarzi seyler yapar ince ince , camin en alt kisminda gorebilirsiniz)

3- Aracinizda hararet yukseldinise konu veya baska birsey hemen kenara cekmeniz gerekmektedir sadece cooper degil her arac icin gecerlidir ,Araci kesinlikle hareket ettirmeyin hemen stop edip cekici cagariniz

Servise 2 adim 5 adim goz etmeksizin cekici cagarin araciniz aksi halde conta yakabilir ve ufak bir problemden caniniz skilabilir ve maddi olarak daha cok size zarar verebilir

Bu kalorifer petegi aracin hemen vitesinizin arka tarafinda paralel bir sekilde durur

Mudahaleyi servisiniz pedallarin bulundu taraftan konsola yandan mudahale edilir

Ben aracimda bu problemini 2 evrede yasadim cam onundeki ufak buhulanmadan killanip AYN auto yusuf ustaya goturdum tum bakimlarim ve projelerimi AYN autoda yusuf ta yaptirdim kendisi mini bmw da gercekten cok basarili bir usta eli temiz siddet ile tavsiye ederim motor mekanik ve custom islerde kendisi ile bircok calismamiz oldu

Gelelim masrafina kalorifer petegi 250 TL gibi bir paradir kendisi + işçilik olarak servisiniz ile aranizda kalan bir durumdur bu250 TL lik parca aracta onemli bir yere sahip ihmal edilmemesi gereken bir konu lutfen sizde araclarinizda saydigim sikayetlerden 1 isi varsa servisinize gidip bir kontrol ettirmenizde fayda var

Petegi merak edenler icin resmi

Hepinize keyifli ve guvenli sürüşler
Hazırlanıyor...
X